Radno Vrijeme : Prema dogovoru
  Kontakt : 098 98 288 46 ili 049 223 393

Nekirurški Estetski Tretmani

Poliklinika Boić d.o.o. specijalizirana je zdravstvena ustanova iz područja PLASTIČNO-REKONSTRUKCIJSKE I ESTETSKE KIRURGIJE.

Prepoznatljivi smo po višegodišnjem iskustvu u neinvazivnim tretmanima POMLAĐIVANJA LICA BEZ SKALPELA, koristeći sve prednosti kombinacija primjene BOTOXA I PUNILA HIJALURONSKE KISELINE, sa ciljem dobivanja vrhunskih rezultata u neprimjetnim, diskretnim promjenama lica, uz naglasak na PRIRODAN IZGLED.

Sve tretmane izvodi licencirani plastični kirurg sa dugogodišnjim iskustvom, educiran u svim tehnikama primjene BOTOXA I DERMALNIH FILERA. Koristimo isključivo provjerene i najkvalitetnije preparate renomirane tvrtke ALLERGAN (BOTOX, JUVEDERM), registrirane u RH, po vrlo povoljnim cijenama

NEKIRURŠKI ESTETSKI TRETMANI:

BOTOX (VISTABEL):

• tretman bora čela, bora oko očiju i između očiju (50 j.- 2.000,00 kn)
  • tretman pojačanog znojenja pazuha, dlanova, tabana (100 j.- 3.000,00 kn)
  • tretman bora na vratu
  • gummy smile

PUNILA HIJALURONSKE KISELINE ( JUVEDERM: VOLUMA, VOLIFT, VOLBELA)

• korekcija podočnjaka
  • povečanje usana
  • korekcija nazolabijalnih i mentolabijalnih bora lica
  • korekcije vrška i hrbta nosa